24.9.2016 1-tason koulukilpailut Kosolan Talli Ylihärmä

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

24.9.2016 1-tason koulukilpailut Kosolan Talli Ylihärmä

Viesti kirjoittaja Admin lähetetty Su Syys 25, 2016 9:36 pm

Tuomari Elina Haapamäki

Luokka 1, KaRS:n lasten kouluohjelma, KaRS Minicup

Kaikki luokan suoritukset hyväksyttiin:
Heta Sillanpää - Rain Over Me       KaRS
Inka Autio - Cupid                   Torpan
Olivia Eklund - Björkåsens Freja       KaRS
Venla Kattelus - Roosa                   KaRS
Aku Sillanpää -  Rain Over Me       KaRS
Enni-Maija Hovila - Björkåsens Freja       KaRS

Luokka 2, Pirjo Tammelan Helppo Ä, KaRS Pikkucup            
1.   Fanni Lahti - Justus                   KaRS 145p     ka. 65,90%
2.   Elina Lehtikangas - Roosa             KaRS 143p     ka. 65,00%
3.   Veera Heikkinen - Roosa             KaRS 141p     ka. 64,09%

4.   Iida Salmela - Santteri                   KaRS 141p     ka. 64,09%
5.   Ella Yliluoma - Mortymer             KaRS 140,5p  ka. 63,86%
6.   Susanna Mantere - Björkåsens Freja      KaRS 139p     ka. 63,18%
7.   Inka Autio - Cupid                   Torpan 138p     ka. 62,72%
8.   Klockas Granit - Tuuli Lemponen       He-Ra 137,5p  ka. 62,50%
9.   Iiris Kettula - Santteri                   KaRS 137p     ka. 62,27%
10. Aada Korpi - Korpien James             He-Ra 136,5p  ka. 62,04%
11. Anniina Sjöblom - Rubina             LaRat 135,5p  ka. 61,59%


Luokka 3, Helppo C Tutustumisluokan kouluohjelma (Rata B) 2016
1.   Emilia Siipo - Heartles Boy       Torpan 117,5p  ka. 65,27%
2.   Emma Glasberg - Romek       MUSRAT 114p     ka. 63,33%
3.   Heidi Sjöblom - Rubina             LaRat 113p     ka. 62,77%

4.   Laura Lampi - Ilo-Vokker       LaRat 113p     ka. 62,77%
5.   Janita Mäki - Santteri             KaRS 110p     ka. 61,11%
6.   Emmiina Lammi - Niemenpellon Sametti LaRat 109,5p  ka. 60,83%
7.   Klockas Granit - Mira Lakso       He-Ra 109p     ka. 60,55%
8.   Hanna-Mari Viitala - Desperata       KaRS 106p     ka. 58,88%
9.   Aada Korpi - Korpien James       He-Ra 101p     ka. 56,11%
Milla Kojonen - Artemon             KaRS Keskeytti


Luokka 4, Helppo B:0    
1.   Emilia Siipo - Heartles Boy             Torpan 157p     ka. 62,80%
2.   Emma Glasberg - Romek       MUSRAT 152,5p  ka. 61,00%

3.   Laura Lampi - Ilo-Vokker             LaRat 148p     ka. 59,20%
4.   Niina Talvitie - Karmark Jooseppi       IsRat 125,5p  ka. 50,20%
5.   Terhi Havina - Pikku-Hippu             IsRat 123,5p  ka. 49,40%

Admin
Admin

Viestien lukumäärä : 30
Join date : 22.09.2014

Näytä käyttäjän tiedot http://kauhavanratsastus.palstani.com

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa