Match Show Häjyylyt 10.7.2016
Sivu 1 / 1
Match Show Häjyylyt 10.7.2016
Tulokset KaRS Häjyyly-Match Show su 10.7. klo 14.00 Alahärmän koulukeskuksen hiekkakenttä
1. Pukuluokka: avoin kaikille
BIS I - Klockas Neptunus / Peetu Korpela
BIS II - Klockas Norrsken / Peppi Korpela
BIS III - Lähderinteen Franz / Iiris Paasonen (Kortesjärvi)
muut palkitut: Akai Retto / Janna Alaranta (Alahärmä) , Wili / Teresa Salo (Kortesjärvi), Troynado v.d. Eppenzolder / Meea Perttu (Kauhava)
2. Lämminveriset
Luokkavoittaja: Ricki Star / Johanna Karkaus (Alahärmä)
muut palkitut: Rainbow Giant / Heli Penttilä (Ylihärmä)
3. Suomenhevoset
Luokkavoittaja: T.M.Pelimerkki / Heidi Latva-Mantila (Alahärmä)
parivoittajat: Wili / Maria Korpi (Kortesjärvi)
muut palkitut: Jäynä-Jussi / Danjeela Hamari , Liekin Vili / Suvi Kantola (Nurmo)
4. Ponit
Luokkavoittaja: Romek / Emma Glasberg (Mustasaari)
parivoittajat: A.S Wookie / Hannele Tallgren (Ilmajoki), Klockas Neptunus / Tuire Korpela (Seinäjoki), Taikapimu / Johanna Karkaus (Alahärmä)
muut palkitut: Ponikujan Rambo / Henna Paavola, Lähderinteen Franz / Elli Hämäläinen (Kortesjärvi), Ponikujan Melinda / Heidi Paavola
muiden palkittujen paras: Klockas Norrsken / Tuire Korpela (Seinäjoki)
5. Muut rodut
Luokkavoittaja: Ölve / Johanna Karkaus
parivoittajat: Wild Black Pearl / Jaakko Kuoppala, Emperador / Hannele Tallgren
muut palkitut: Akai Retto / Taru Alaranta (Alahärmä), Shining Edgar / Sanni Kuoppala (Alahärmä),
muiden palkittujen paras: Fuego de Amor / Heidi Sjöblom (Kauhava)
6. Veteraanit
Luokkavoittaja: Nikolina II / Emma Glasberg (Mustasaari)
muut palkitut: Jokimäen Julius / Anniina Sjöblom (Kauhava) , Mac Murphy / Marika Känsälä (Kaustinen)
Koko näyttelyn parhaat:
BIS I T.M.Pelimerkki / Heidi Latva-Mantila, Alahärmä
BIS II Ölve / Johanna Karkaus, Alahärmä
BIS III Romek / Emma Glasberg, Mustasaari
paras esittäjä: Emma Glasberg, Mustasaari
yleisön suosikki: Akai Retto / Janna Alaranta
1. Pukuluokka: avoin kaikille
BIS I - Klockas Neptunus / Peetu Korpela
BIS II - Klockas Norrsken / Peppi Korpela
BIS III - Lähderinteen Franz / Iiris Paasonen (Kortesjärvi)
muut palkitut: Akai Retto / Janna Alaranta (Alahärmä) , Wili / Teresa Salo (Kortesjärvi), Troynado v.d. Eppenzolder / Meea Perttu (Kauhava)
2. Lämminveriset
Luokkavoittaja: Ricki Star / Johanna Karkaus (Alahärmä)
muut palkitut: Rainbow Giant / Heli Penttilä (Ylihärmä)
3. Suomenhevoset
Luokkavoittaja: T.M.Pelimerkki / Heidi Latva-Mantila (Alahärmä)
parivoittajat: Wili / Maria Korpi (Kortesjärvi)
muut palkitut: Jäynä-Jussi / Danjeela Hamari , Liekin Vili / Suvi Kantola (Nurmo)
4. Ponit
Luokkavoittaja: Romek / Emma Glasberg (Mustasaari)
parivoittajat: A.S Wookie / Hannele Tallgren (Ilmajoki), Klockas Neptunus / Tuire Korpela (Seinäjoki), Taikapimu / Johanna Karkaus (Alahärmä)
muut palkitut: Ponikujan Rambo / Henna Paavola, Lähderinteen Franz / Elli Hämäläinen (Kortesjärvi), Ponikujan Melinda / Heidi Paavola
muiden palkittujen paras: Klockas Norrsken / Tuire Korpela (Seinäjoki)
5. Muut rodut
Luokkavoittaja: Ölve / Johanna Karkaus
parivoittajat: Wild Black Pearl / Jaakko Kuoppala, Emperador / Hannele Tallgren
muut palkitut: Akai Retto / Taru Alaranta (Alahärmä), Shining Edgar / Sanni Kuoppala (Alahärmä),
muiden palkittujen paras: Fuego de Amor / Heidi Sjöblom (Kauhava)
6. Veteraanit
Luokkavoittaja: Nikolina II / Emma Glasberg (Mustasaari)
muut palkitut: Jokimäen Julius / Anniina Sjöblom (Kauhava) , Mac Murphy / Marika Känsälä (Kaustinen)
Koko näyttelyn parhaat:
BIS I T.M.Pelimerkki / Heidi Latva-Mantila, Alahärmä
BIS II Ölve / Johanna Karkaus, Alahärmä
BIS III Romek / Emma Glasberg, Mustasaari
paras esittäjä: Emma Glasberg, Mustasaari
yleisön suosikki: Akai Retto / Janna Alaranta
paivi.alanen- Viestien lukumäärä : 1
Join date : 29.04.2015
Similar topics
» 21.5.2017 Match Show Alahärmän vanha ravirata
» 20.3.2016 1-tason koulukilpailut Kujasen maneesi
» 5.5.2016 1-tason koulukilpailut Härmän ravirata
» 18.9.2016 KaRS:n koulumestaruudet, 1-taso
» 9.10.2016 KaRS:n estemestaruudet
» 20.3.2016 1-tason koulukilpailut Kujasen maneesi
» 5.5.2016 1-tason koulukilpailut Härmän ravirata
» 18.9.2016 KaRS:n koulumestaruudet, 1-taso
» 9.10.2016 KaRS:n estemestaruudet
Sivu 1 / 1
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa